Меню

Чиказький футбольний клуб виграв дитячий турнір у Флориді

Чиказький футбольний клуб  «Connection U-10» взяв участь у футбольному турнірі «Sarasota Cup», який проходив в місті Сарасота, штат Флорида. Кожен матч української команди проходив при незмінній присутності українських прапорів на трибунах.

У першому матчі українці зустрілися з командою «Dewsl Warner Asg FL» і поступилися з рахунком 5: 7. Голи в складі «Connection» забивали: Данило Михальський (1) і Віталій Глютен (4).

Друга гра з командою «Tampa Bay United» почалася вдень при неймовірній спеці, і дітям було важко пристосуватися до погодних умов. Проте, вже перший тайм розвіяв всі сумніви: рахунок 5: 0 на користь української команди! Це трохи розслабило гравців «Connection», і після перерви шальки терезів почали схилятися на користь суперника. У підсумку, важка перемога з рахунком 8: 6, яка додала впевненості на наступні поєдинки. Голи забивали: Данило Михальський (2), Денис Лічнер (1), Віталій Глютен (5).

Таким чином, після першого ігрового дня в активі «Connection U-10» були одна перемога і одна поразка. Другий ігровий день «Connection» почав з гри проти команди «Tampa». Цей матч вирішував долю путівки у фінал. Юні українські футболісти впевнено перемогли з рахунком 7: 1 і завдяки кращій різниці забитих / пропущених м'ячів вийшли в фінал. Голи забивали: Марко Хук (1), Андрій Костюк (1), Віталій Глютен (4), Данило Михальський (1).

У фіналі «Connection» знову чекала «Dewsl Warner Asg FL», від якої українці зазнали прикрої поразки в першому матчі. Суперники виграли всі три матчі у своїй групі і автоматично виходили на фінішну дистанцію.

«Dewsl Warner Asg FL» повів у рахунку вже на сьомій хвилині. Але вже через п'ять хвилин Максим Дмитрук потужним ударом під поперечину зрівняв рахунок. У другому таймі Віталій Глютен спершу вивів свою команду вперед, а потім, реалізувавши пенальті, зміцнив перевагу «Connection» - 3: 1. Тoтальний пресинг і масовані атаки суперника привели до голу - 3: 2. Напруження на полі досягло максимальної позначки, коли за чотири хвилини до кінця матчу арбітр призначив пенальті у ворота української команди, і рахунок зрівнявся - 3: 3. Однак на останній хвилині зустрічі Віталій Глютен приніс перемогу «Connection» - 4: 3!

Додамо, що «Connection U-10», яка повністю фінансується за рахунок батьків, регулярно показує високі результати. Ця команда є 4-кратним чемпіоном YSSL - однієї з найбільших ліг штату Іллінойс; чемпіоном Crystal Cup-2017, а також чемпіоном Las Vegas Invention 2018.

Склад «Connection U-10»: Іван Дубчак, Денис Лічнер, Андрій Гасюк, Марко Хук, Максим Дмитрук, Андрій Костюк, Данило Михальський, Олександр Боєчко, Денис Ключенка, Віталій Глютен, Олексій Львович, Денис Третяк, Давид Дворецький, Влад Заруцький, Назар Данилюк. Тренери: Володимир Боєчко, Олександр Михальський.