Меню

Україна отримала першу нагороду на World Urban Games

Першу нагороду на І Всесвітніх міських іграх (World Urban Games), що тривають у столиці Угорщини Будапешті, приніс Олександр Титаренко з Маріуполя. Він здобув бронзу в паркурі на дистанції «швидкість», повідомляє Радіо Свобода.

Перше й друге місце в цій категорії посіли Матей Сровала з Чехії та Альберто Гомес з Іспанії.

Єдина українська дівчина у паркурі Анна Грюкач стала шостою у дисципліні «фристайл».

Українець подолав дистанцію за 22 секунди, пропустивши вперед Альберто Гомеса з Іспанії і Матея Сровнала з Чехії. Ще один представник України — Ерік Мухамедшин — став п’ятим.

Із групового раунду вийшли одразу дві збірні України U23 з баскетболу 3×3. Чоловіки виграли в команди Румунії з рахунком 17:13 і посіли друге місце у групі.

З 13 до 15 вересня у столиці Угорщини Будапешті відбулися перші Всесвітні міські ігри (World Urban Games). У програмі змагань: баскетбол 3х3, велоспорт-BMX, фрісбі, брейкданс, паркур, скейтбордінг, а також два показові види — лазер-ран та веслування у закритому приміщенні.