Меню

Українці примусили Кріштіану Роналду плакати

Збірна України достроково виграла путівку у фінальну частину чемпіонату Європи з футболу 2020 року, посівши перше місце у групі В, повідомляє Українська правда.

У матчі 7 туру відбору до Євро-2020 збірна України з рахунком 2:1 перемогла Португалію.

Матч пройшов у Києві на заповненому уболівальниками НСК "Олімпійський" у понеділок 14 жовтня.

Португалія розпочала матч з тотального пресингу, але вже на четвертій хвилині отримала гольову атаку на свої ворота. Після подачі кутового Сергій Кривцов пробивав головою, і воротар португальців відбив м`яча. На добивання зіграв Роман Яремчук, який з пару метрів забиває у порожні ворота - 1:0.

На 27-й хвилині Віталій Миколенко пробіг по флангу і віддав чудовий пас на 11 метрів на Андрія Ярмоленка, котрий пробив у кут воріт Руй Патрісіу - 2:0.

Після забитого голу збірна України зіграла тактично феєрично і гранично самовіддано у захисті, де відпрацьовувала уся команда. Зірка португальців Кріштіану Роналду двічі пробивав стандарти, але м`яч пролітав повз ворота. Ще в одному моменті Роналду з лінії штрафного пробив вище воріт.

На 72-й хвилині британський судді Ентоні Тейлор призначає пенальті у ворота збірної України. Після удару із-за меж штрафного м`яч від стегна Степаненка влучає в руку, і рефері вказав на 11-метрів. До того ж Степаненко отримав другу жовту картку, що трансформувалася в червону. З пенальті Роналду пробив сильно і без шансів для П'ятова - 2:1.

Після семи турів збірна України набрала 19 очок. У Португалії залишилося 11 пунктів та в Сербії - 10. Обом головним суперникам українців залишилося провести ще по дві гри.

Завершальний матч групового турніру збірна України проведе проти збірної Сербії на виїзді, хоча ця гра вже не матиме турнірного значення для команди Шевченка.