Меню

Українці у трійці лідерів чемпіонату Європи та Африки за версією IWWF

Увесь минулий тиждень, з 5 по 10 серпня, столиця України приймала грандіозні змагання з вейкбордингу за катером – чемпіонат Європи та Африки за версією IWWF.

У Клубі УСКК «Україна» та Трухановому острові, що більш відомий як Break Water, зібралися понад 100 райдерів з 16 країн. Найбільша кількість спортсменів приїхала з Італії. Великі збірні привезли Федерації Великобританії, Франції, Німеччини та Швейцарії.

Найкращим сюрпризом чемпіонату сміливо можна назвати виступи спортсменів вітчизняної збірної. Загалом українці вибороли 7 медалей та посіли третє місце в командному заліку, впевнено випередивши постійних фаворитів Росію, Великобританію та Швейцарію.

Змагання були і місцем встановлення рекордів. Спортсмен з Італії Массіміліано Піффаретті став першим, хто зробив подвійне сальто в історії чемпіонатів Європи та Африки. Це сталося завдяки гарній організації змагань, адже акваторія та катер-буксирувальник надихали райдерів на виконання дуже складних трюків.

Першість проходила за підтримки Міністерства молоді та спорту України та Київської міської державної адміністрації.