Меню

Українці вчетверте поспіль вибороли медаль міжнародних змагань з фігурного катання

Український дует Олександра Назарова/Максим Нікітін став переможцем міжнародного турніру зі спортивних танців на льоду "Pavel Roman Memorial", який завершився в чеському місті Оломоуц. Про це інформує УНН з посиланням на сайт Федерації фігурного катання України.

Ритмічний танець наші фігуристи виграли з мінімальною перевагою - трохи більше, ніж півбала - над польськими спортсменами Юстиною Плутовською та Джеремі Флеміном. Але у довільному вони не залишили своїм суперникам жодного шансу. За свій довільний прокат Олександра та Максим отримали 108,53 балів, а за підсумками двох танців – 175,76 балів.

Плутовська/Флемін залишилися на другому місці – 164,05. Третя позиція у представників Німеччини Аманди Петерсон/Максміліана Пфістерера – 148,04.

Зауважимо, у нинішньому сезоні Назарова та Нікітін стали бронзовими призерами двох етапів серії Челленджер – "Lombardia Trophy" в Італії та "Ice Star" в Білорусі. Учні харківського тренера Галини Чурілової виграли також міжнародний турнір "Mezzaluna Cup" в Італії.