Меню

Українські шаблістки – бронзові призерки чемпіонату Європи серед кадетів

25 лютого збірна України з фехтування на шаблях у складі Дар’ї Бульби, Олександри Бондар, Софії Головкіної та Дани Баглай посіла третє місце на чемпіонаті Європи серед кадетів у хорватському Поречі.

На турнірному шляху наші дівчата перемогли представниць Грузії (45:17), Італії (45:43) та команду Румунії (45:25) в поєдинку за «бронзу».

Ще одну бронзову нагороду принесла у скарбничку української команди рапіристка Ольга Сопіт.

Наша спортсменка в 1/32 фіналу здолала латвійку Ольгу Сітову (15:8), далі розібралась із румункою Каріною Васіле (15:13), виграла в співвітчизниці Крістіни Петрової (15:9) та виявилась сильнішою італійки Елеонори Кандеаго (15:12).

У поєдинку за вихід до фіналу Ольга зазнала поразки від росіянки Дар’ї Малишевої (8:15) і завершила виступ на третій позиції.

Для нашої фехтувальниці ця бронза стала дебютною на кадетській континентальній першості в індивідуальному розряді.

За інформацією федерації фехтування України.