Меню

Збірна України традиційно відзначилась перемогами на чемпіонаті Європи з класичного пауеліфтингу

У Каунасі (Литва) завершився чемпіонат Європи з класичного пауерліфтингу серед чоловіків та жінок, юніорів та юніорок, юнаків та дівчат.

Збірна команда України традиційно відзначилась значними медальними здобутками та рекордами в усіх вікових групах.

У перший день чемпіонату боролись спортсменки наймолодшої вікової групи. Золоту медаль у скарбничку України серед дівчат принесла Лєонєнко Крістіна у категорії до 43 кг. В командному заліку збірна України серед дівчат посіла третє місце.

Бражник Дарія стала срібною призеркою серед юніорок у ваговій категорії до 43 кг.

Серед чоловічої юніорської збірної тріумфували представники важких вагових категорій. Гангур Олександр, дебютант міжнародних змагань, в цікавій та напруженій боротьбі став чемпіоном Європи у категорії до 105 кг. Сума Олександра склала 810 кг.

Ще одну золоту медаль завоював Вовк Дмитро, виступаючи у ваговій категорії до 120 кг. 881 кг, таку суму триборства зібрав вихованець Віктора Налейкіна. 325 кг у присіданні - новий рекорд України для даної вікової групи та перше місце у цій вправі, 241 кг - новий світовий рекорд у жимі серед юніорів, відповідно ще одна мала золота нагорода, та 315 кг у тязі, такий результат чемпіона Європи.

Новописьменний Анатолій без шансів для суперників піднявся на найвищу сходинку п‘єдесталу серед чоловіків відкритої вікової групи у ваговій категорії до 93 кг. Новий світовий рекорд у сумі триборства- 853,5 кг та титул чемпіона Європи! За підсумками абсолютної першості Анатолій Новописьменний став найсильнішим атлетом чемпіонату Європи.

Павленко Дмитро став срібним призером континентальної першості у ваговій категорії до 120 кг з результатом 877,5 кг у сумі триборства.