Меню

Паралімпійська збірна України виборола три золота на Кубку світу

Паралімпійська збірна України виборола три золота на  Кубку світу

Національна паралімпійська збірна команда України з кульової стрільби розпочала виступи на Кубку світу, що проходить у місті Ліма (Перу). Про це інформує НКСІУ.

За підсумками чотирьох вправ першого змагального дня збірна команда України виборола три “золоті” та одну срібну медалі та очолила рейтингову таблицю Кубку світу.

Чемпіонами першого дня цього кубку світу стали:

Ірина Щетнік у вправі R8 (стрільба з малокаліберної гвинтівки на 50 метрів з трьох положень, клас SH1, жінки)
Андрій Дорошенко у вправі R7 (стрільба з малокаліберної гвинтівки на 50 метрів з трьох положень, клас SH1, чоловіки), а Юрій Стоєв у цій же вправі став срібним призером.

Віталій Плакущий, Василь Ковальчук та Анастасія Теліженко у вправі R4 (стрільба з пневматичної гвинтівки на 10 метрів стоячи, клас SH2, змішана дисципліна) у командному заліку.

Примітно, що цей Кубок світу є прикінцевою зупинкою для спортсменів у завоюванні ліцензій на Паралімпійські ігри Токіо 2020, він зібрав 157 спортсменів з 44 країн світу.

Змагання у Перу триватимуть до 18 червня.