Меню

Українка перемогла у напівмаратоні в Італії

Днями в італійськомі Терні відбувся напівмаратон Terni Half Marathon. Першою у жіночому забігу стала львів’янка Софія Яремчук. Вона подолала 21 097 метрів за годину та 10,33 хвилини.

Про це повідомляє Український інтерес.

Цікаво, що такий результат став найкращим у кар’єрі українки на цій дистанції. Вона, до слова, перемагає у цій гонці вже вдруге.

“Я дуже рада, що знову змогла виграти цю гонку. Але мені було дуже холодно. Після 15-ти кілометрів було відчуття, що біжу в кризі. Але все пройшло дуже добре”, – поділилася враженнями Яремчук.

Загалом у напівмаратоні 12 січня взяли участь понад 600 учасників із 16 країн. Українські спортсменки вдало розпочали цьогорічний олімпійський сезон.

Зокрема, вдало виступили наші дівчата на турнірі Karate 1 Серії А, що відбувався у чилійському Сантьяго – Анжеліка Терлюга взяла “золото”, а Галина Мельник виборола бронзову медаль.

А от шаблістка Ольга Харлан тріумфувала на етапі Кубка світу з фехтування в канадському Монреалі. У фінальному поєдинку вона перемогла росіянку Ольгу Нікітіну.