Миротворець
![Миротворець](https://www.uapost.us/content/blogpreview/image/eic48hce/fullsize.jpg)
![](https://www.uapost.us/content/gallery/image/q15mqplk/preview.jpg)
![](https://www.uapost.us/content/gallery/image/xw4ohaql/preview.jpg)
![](https://www.uapost.us/content/gallery/image/34205xp8/preview.jpg)
![](https://www.uapost.us/content/gallery/image/iidx4jiy/preview.jpg)
![](https://www.uapost.us/content/gallery/image/zjj2jzbv/preview.jpg)
![](https://www.uapost.us/content/gallery/image/7kluvsia/preview.jpg)
![](https://www.uapost.us/content/gallery/image/miaiwqx6/preview.jpg)
![](https://www.uapost.us/content/gallery/image/8v90spz1/preview.jpg)
13 листопада у приміщенні Дарницької адміністрацї, у Києві, проходив показ фільму “Воля або Смерть”, американського режисера, з українським корінням, Дам’яна Колодія про ЄвроМайдан - боротьбу України за свою гідність, волю та незалежність.
Під час перегляду фільму панувала тишина і лише було чути прач глядачів. І раптово роздався крик жінки: “Це Діма!!! Це ж наш Діма!! Живий.! ... Іще живий”....
Жінку звуть Наталя Прилуцька. В одному з героїв фільму вона впізнала чоловіка своїє сестри - Дмитра Кузьмина.
Дмитро Кузьмин - Герої України. Він зилишив двох своїх малих синів та дружину і пішов служити на війну. Дмитро був бійцем батальйону Донбас і загинув на сході, захищаючи Україну від ворогів.
Цитуємо режисера фільму: “Це велика втрата для України. Таких патріоті мало. Дмитро був дійсно прикладом для всіх. Ось таких людей треба привести до влади, а не тих політиків, які мають зв”язки з олігархами!”
Як сказала Наталя Прилуцька: “Фільм “Воля або Смерть" дуже насичений і емоційний. Проплакала майже від початку і до кінця…”
На даний час проходять покази фільму “Воля або Смерть” на сході України для того, щоб люди бачили правду і розуміли за кого, і за що воюють Герої такі, як Дмитро Кузьмин. Вони йдть на війну на нас з вами.
Слова пані Надії з Києва, яка також дивилася фільм: "Я була вражена як жителі сходу сприйняли показ фільму "Воля або Смерть", на очах у людей бриніли сльози. А це значить, що Схід, і Захід, Південь та Північ України разом."
Ці фотографії зі сходу:
![](https://www.uapost.us/content/gallery/image/gdzvxuyl/preview.jpg)
![](https://www.uapost.us/content/gallery/image/gymrk33b/preview.jpg)
![](https://www.uapost.us/content/gallery/image/52qxm6c0/preview.jpg)
![](https://www.uapost.us/content/gallery/image/b1orgtbz/preview.jpg)
![](https://www.uapost.us/content/gallery/image/zacvbvc6/preview.jpg)
![](https://www.uapost.us/content/gallery/image/88caxrdi/preview.jpg)
![](https://www.uapost.us/content/gallery/image/rnzfi8eo/preview.jpg)
![](https://www.uapost.us/content/gallery/image/rxyrcfig/preview.jpg)
![](https://www.uapost.us/content/gallery/image/4d1isxma/preview.jpg)
Завершу розповідь словами пані Наталі:
“Герої не вмирають!!!
Царство Небесне Дмитру!!!
Вічна пам"ять нашим Героям!!!”
Коментарі