Ярослава Магучіх вдруге поспіль стала чемпіонкою Європи зі стрибків у висоту
10 Червня, 15:44
Україна
207
0
![Ярослава Магучіх вдруге поспіль стала чемпіонкою Європи зі стрибків у висоту](https://www.uapost.us/content/newspreview/image/h3er3y1p/fullsize.jpg)
Фото: REUTERS/Kai Pfaffenbach
Українська стрибунка Ярослава Магучіх — чемпіонка Європи зі стрибків у висоту. У фіналі 22-річна українка захистила звання чемпіонки, яке вперше виборола у 2022 році.
Про це пише Суспільне Спорт.
До фіналу жіночих стрибків у висоту пройшли дві українки: Ярослава Магучіх, а також Ірина Геращенко. Натомість на етапі кваліфікації виступи припинили ще дві українки — Юлія Левченко та Юлія Чумаченко.
Сама ж Магучіх також могла не виступити у фіналі чемпіонату Європи з легкої атлетики. Після виступу у кваліфікації українська стрибунка повідомила, що мала пошкодження ноги, яке отримала на етапі Діамантової ліги в Стокгольмі.
Коментарі